ŠK ATÓM Levice

Levičania Verbovský a Kuriačková absolútny víťazi mužov a žien
Nedeľa, 24 September 2017 18:05

V prvú jesennú sobotu sa v Bratislave na Draždiaku konal posledný tohtoročný triatlon. Pre chladné a nepriaznivé počasie bol triatlon (plávanie-cyklistika-beh) pre detské a žiacke kategórie zmenený na duatlon (beh-cyklistika-beh).

Deťom z ŠK Atóm sa v tomto chladnom počasí nedarilo ako obyčajne. Jedine Gabriel Suchý obsadil 2. miesto. Obdiv však patrí všetkým odvážnym, ktorých neodradilo ani počasie a preteky úspešne dokončili: Alex Mandák, Nikolka Pivarčiová, Karolínka Miklóšová, Žanetka Gajdošová, Laurika Cícerová, Mia Sophie Rudolphi.

100percentný výkon však podali všetci zúčastnení triatlonisti z ŠK Atóm, ktorí na objemoch  šprint triatlonu (plávanie 750m, cyklistika 20km, beh 5 km)  vybojovali pódiové umiestnenia.

Absolútnymi víťazmi sa stali Ivana Kuriačková a Matúš Verbovský a tesne za bedňou skončil Tadeáš Fazekaš.

Umiestnenia vo vekových kategóriách:
Ženy – Ivana Kuriačková 1. miesto, muži – Tadeáš Fazekaš 3., juniori – Matúš Verbovský 1., dorastenci – Viktória Titková 2., Andrej Cícer 2., Agž 40-49 – Mirka Jánošová 2., Agm 40-44 – Peter Gajdoš 3., Agm 45-49 – Slavo Jánoš 1. miesto.
Triatlonová sezóna bude slávnostne ukončená už po tretí krát v hoteli Lev začiatkom novembra Galavečerom, kde budú dekorovaní najlepší triatlonisti Slovenska.