ŠK ATÓM Levice

Najlepší triatlonisti Slovenska u nás v Leviciach
Utorok, 10 Október 2017 18:11

     Triatlonisti umiestnení  na prvých  troch  miestach v slovenskom pohári 2017, zároveň  majstri SR v triatlone v kategóriách  nádejí, mladších a starších žiakov sa stretli  v Leviciach na  sústredení  od 6.-8.októbta 2017.

 

 

 

 

     Centrom  dejiska bol areál  kúpaliska Margita-Ilona. Program pre mládežníkov bol zábavný, športový: večerný  výbeh na kopec Šiklóš, turistika  na Sitno, plávanie, kruhové posiľňovanie, vyrovnávacie a regeneračné cvičenia, súťaženie v tímoch, prednášky, besedy o pravidlách, technike, systematickej športovej príprave mládežníkov  a jej etapy.
Sústredenia  sa zúčastnilo 22 nominovaných  pretekárov Slovenskou triatlonovou úniou vrátane trénerov: reprezentačná trénerka mládeže  Mgr.Mária Kuriačková, trénerka  zo Spišskej n.Vsi Elena Stanková, bratislavský tréner Mgr.Ján Roziak a člen VV STÚ  Milan Celerín.
Spomedzi nominovaných pretekárov  z ŠK Atóm Levice  bol Alex Mandák  a Žaneta Gajdošová. Pretekárov doplnili  ostatní  nenominovaní mládežníci: Nikol Pivarčiová, Paulína Haulíková, Boris Bátovský, Gabriel Suchý, Mia Sophie Rudolphi, Debora Moravská, Karolína Miklóšová  a štyria rodičia  detí, ktorí pomáhali s organizáciou. Dokopy 40 zúčastnených si odnieslo bohaté skúsenosti, zážitky, vedomosti z triatlonu .
Veľkým úspechom pre Levičanov je umiestnenie  mládežníkov  klubu ŠK Atóm Levice na 1.mieste  v sezóne 2017 v prestížnej súťaži  o slovenský pohár klubov.
Slávnostné vyhlásenie výsledkov slovenského pohára, zároveň Gala večer sa bude konať dňa 4. novembra 2017 - Hotel Lev.

 

 

 
 
 
 
 
 

 

 
Copyright © 2009-2018 ŠK ATÓM Levice. Všetky práva vyhradené.