ŠK ATÓM Levice

Pretekári ŠK Atom Levice získali deväť medailí na plaveckých pretekoch v Banskej Štiavnici
Pondelok, 16 Október 2017 19:02

V dňoch 14. - 15. októbra sa uskutočnil 37. ročník Štiavnického kahanca, na ktorom sa zúčastnila aj výprava levických triatlonistov menovite Paulínka Havlíková, Nika Pivarčiová, Boris Bátovský, Marian Mjartan, Alex Mandák, Deborka Moravská, Žanetka Gajdošová a Mia Sophie Rudolphi.

Aj keď je triatlonová sezóna ukončená, naši triatlonisti sa radi zúčastňujú plaveckých pretekov, aby sa mohli porovnať s plavcami a pripraviť na budúcu sezónu.
Výsledky hovoria za seba a dokazujú, že triatlonisti vedia držať krok s plavcami. V deviatich disciplínach, v rôznych vekových kategóriách, bojovali o čo najlepšie výsledky.
Tak si zlepšili svoje osobné rekordy napríklad Marian Mjartan, Boris Bátovsky, Nika Pivarčiova, Deborka Moravská a Žanetka Gajdošová a umiestnili sa na popredných miestach.
Ale mladí športovci dosiahli aj pódiové umiestnenia. Alex Mandák, ako jeden s najúspešnejších plavcov z SK ATOM Levice vybojoval 2x bronzovú a 3x striebornú medailu a Paulínka Havlíková získala 1x bronzovú medailu.
Veľkým prekvapením tohto víkendu bola Mia Sophie Rudolphi,  ktorá vybojovala  1x zlato, 1x striebro a 1x bronz.
Výborný trénerský tím a usilovný tréning športovcov sa podpísali pod tieto úspechy a dokazujú, že SK ATOM Levice je všestranný športový klub.

Copyright © 2009-2018 ŠK ATÓM Levice. Všetky práva vyhradené.