ŠK ATÓM Levice

Tri gala večer slovenskej triatlonovej únie v Leviciach
Piatok, 10 November 2017 11:19

Slovenský pohár 2017      Konané  4.11. hotel Lev v Leviciach. V Leviciach bolo podujatie už tretí krát po sebe, po úspešných dvoch predchádzajúcich podujatiach.

 

 

 

 

      Predtým 20 rokov sa konalo v Bratislave v dome športu na Junáckej, ktoré sa dalo do rekonštrukcie, tak sa hľadalo miesto a STÚ si vybrala Levice, nakoľko tu funguje triatlon na vysokej úrovni. No a predstaviteľom sa v Leviciach páči, tak sa Tri gala večer opakuje u nás v Leviciach.


     Podujatie začalo otvorením  moderátormi: Andrejom Bartalošom zo Slovenskej televízie /RTVS/  a sekundovala mu naša triatlonistka Natália Kováčová, potom príhovorom prezidenta Slovenskej triatlonovej únie  Jozefom Juráškom, príhovorom organizátorky podujatia Mgr. Márie Kuriačkovej a hostí privítal v Leviciach aj primátor Ing. Štefan Mišák.
Sála bola na prasknutie ...300 ľudí  z celého Slovenska, ocenených triatlonistov, pozvaní hostia.
Tri gala – je  slávnostné oceňovanie pretekárov v súťažiach o slovenský pohár v sezóne 2017 v triatlone  a jeho odvetviach – akvatlone, duatlone, dlhom triatlone, zimnom triatlone a kros triatlone. Ocenení boli jednotlivci a aj kluby za klubové súťaže. Najviac ocenení získal ŠK Atóm Levice.
V klubovej súťaži získal ŠK Atóm Levice štyri víťazstvá za: celoslovenskú súťaž žiakov, za duatlon, akvatlon a dlhý triatlon. A jedno druhé miesto za triatlon.
Bolo ocenených 15 jednotlivcov.


V kategórii elita: Tadeáš Fazekaš,  Ivana Kuriačková,  Jakub Mészáros

Dorast a juniori: Viktória Titková, Ivana Bólová, Jakub Toma, Karin Jánošová, Hanka Mudráková, Mirka Zimanová

Veteráni: Slavomír Jánoš, Mirka Jánošová, Hanka Laktišová

Nádeje a žiaci: Alex Mandák, Laura Cícerová, Žaneta Gajdošová


     Podujatie spestril bohatý program z produkcie talentovaných detí z Levíc. Vystúpili  deti z folklórneho súboru Tekovanček, Vinička, zaspievala naša  malá skvelá speváčka Lenka Berkešová a najväčší úspech mali malí triatlonisti  spoločným pohybovým vystúpením  dvadsiatich detí, ktoré stvárňovali  vo svojej choreografii  šport -triatlon.
Je to pocta pre levický triatlon privítať v našom meste najlepších triatlonistov Slovenska a organizátor ŠK Atóm Levice sa už teší aj na budúci rok 2018.

 

 

Slovenský pohár 2017
 
Slovenský pohár 2017
 
Slovenský pohár 2017
 
Slovenský pohár 2017
 
Slovenský pohár 2017
 
Slovenský pohár 2017
 

 

 
Copyright © 2009-2018 ŠK ATÓM Levice. Všetky práva vyhradené.