ŠK ATÓM Levice

Pestrý víkend pretekárov ŠK Atóm Levice Bežecké, duatlonové, plavecké preteky
Nedeľa, 15 Apríl 2018 18:44

Víkend  14.-15. apríla 2018  bol naozaj  pestrý.

MATÚŠ  VERBOVSKÝ  ako“ najrýchlejší  Slovák“  dobehol do cieľa  národného  behu Devín Bratislava na absolútnom  vynikajúcom  4. mieste v tvrdej medzinárodnej konkurencii mužov.

LAURA CÍCEROVÁ v kategórii nádeje B, ALEX MANDÁK a KAROLÍNA  MIKLÓŠOVÁ  v kategórii nádeje A zvíťazili  na pretekoch slovenského pohára v duatlone v Pezinku a na 3.mieste dobehla  ŽANETA  GAJDOŠOVÁ. Za nimi tesne  dobehla  DEBORA  MORAVSKÁ, MIA SOPHIE RUDOLPHI .
V kategórii starších žiakov  si prvenstvo odniesol  GABRIEL SUCHÝ a na stupeň víťazov ( 2.miesto) sa postavila aj jeho mamina ANDREA  SUCHÁ v hobby kategórii.

Víťazstvo  z Košického duatlonu si priniesol  BORIS BÁTOVSKÝ  a 3.miesto  NIKOL PIVARČIOVÁ  v kategórii mladších žiakov. V Košiciach  pretekali  aj  NINA TOMOVÁ a JAKUB  TOMA.

KRISTÍNA BEDNÁROVÁ, jedna z najmladších plavkýň /nar.2010/ vyplávala striebro na 25m motýlik na plaveckých pretekoch v Rimavskej  Sobote.
Ďaľší dvaja plavci  pretekali  na plaveckých pretekoch v Nových Zámkoch: MARIAN MJARTAN a LAURA TOMKOVÁ.

Budúci víkend  sa pretekári ŠK Atóm Levice zúčastnia slovenského  pohára v duatlone v Dvoroch nad Žitavou.

Copyright © 2009-2018 ŠK ATÓM Levice. Všetky práva vyhradené.