ŠK ATÓM Levice

Členovia ŠK Atóm Levice v pohybe
Pondelok, 14 Máj 2018 19:32

     Obidva dni pracovného pokoja členovia ŠK Atóm trávili športom.

 

 

 

 

 

     1.mája 2018 sme sa popoludní stretli na Námestí  hrdinov v Leviciach. Konal sa tu už tradičný beh „Májová päťka“. Zúčastnilo sa na nej až 35 členov klubu, ktorým sa podarilo vybojovať aj pódiové umiestnenia vo svojich kategóriách:  M.Moravská – 1.m., L.Cícerová – 3.m., B.Kozlov – 1.m., Ž. Gajdošová – 1.m, S. Laktišová – 3.m., A.Mandák – 1.m., J.Adam – 3.m., B.Bátovský – 1.m., N.Pivarčiová – 1.m., P.Havlíková – 2.m., G.Suchý – 1.m., K.Jánošová – 2.m., V.Titková- 1.m., T.Fazekaš – 1.m., P.Gajdoš- 1.m., I.Kuriačková – 1.m., L.Pivarčiová -1.m., M.Kováčová – 2.m..

 

V štafetách 2.miesto obsadila Mia S.Rudolphi, Nikol Pivarčiová a Alex Mandák a 3.miesto – Simona Laktišová, Debora Moravská a Tatiana Porubská.
Svoje dĺžky tratí zdolali: J.Trubíni , P.Šperka,  L.Bátovská, K.Mandáková, L.Tomková, M.Laktiš, A.Hričina, D.Moravská, M.S.Rudolphi, T.Porubská, S.Tomková, M.Mjartan.

 

Všetci sme prežili krásne športové popoludnie, ktoré umocnilo aj priaznivé počasie.

 

Vďaka za výbornú organizáciu patrí hlavne p. Márii Kuriačkovej, ktorá bola organizátorkou a zároveň aj moderátorkou celého podujatia.

 
 

 

     8.mája 2018 sme vyrazili na Hornoturčiansky akvatlon do Turčianskych Tepliciach. Plávalo sa v 25m vonkajšom bazéne s termálnou vodou a behalo sa v priľahlom kúpeľnom parku. Hoci počasie bolo trochu chladnejšie, nikoho to neodradilo od absolvovania pretekov. Pretekalo sa po kategóriách. Po odplávaní  sa hneď vybiehalo na trať, kde si každý odbehol svoju dĺžku trate.


Najmladší  - Nádeje A – 50m plávanie a 250m beh – A.Hričina – 2.m., L.Cícerová – 2.m., L.Tomková – 3.m., Nádeje B – 100m plávanie a 500m beh – A.Mandák – 1.m., S.Laktišová – 3.m., D.Moravská – 4.m., K.Miklóšová – 8.m., T.Porubská – 9.m., M.S.Rudolphi – 10.m., S.Tomková – 13.m., mladší žiaci – 200m plávanie a 1km beh – N.Pivarčiová – 4.m., P.Havlíková – 5.m., starší žiaci – 400m plávanie a 2km beh- G.Suchý – 5.m.. Ostatné kategórie si odplávali 1 km a odbehli 5 km. Za juniorky V.Titková  - 3.m., za ženy – I.Kuriačková – 1.m., L.Pivarčiová – 2.m. a za veteránky H.Laktišová – 4.m. a J.Miklóšová  - 5.m..

 

 
Copyright © 2009-2018 ŠK ATÓM Levice. Všetky práva vyhradené.