ŠK ATÓM Levice

Triatlonisti ŠK ATÓM LEVICE na Triatlonovom festivale v Dvoroch nad Žitavou excelovali
Nedeľa, 17 Jún 2018 18:27

     V sobotu 16.6.2018 sa konal už 32.h ročník triatlonu v Dvoroch nad Žitavou – Triatlonový festival.

 

 

 

 

     Levickí pretekári z triatlonového klubu ŠK ATOM tu samozrejme už tradične nemohli chýbať.  V túto peknú júnovú sobotu nazbierali naprieč všetkými kategóriami poriadnu kopu medailí.

     V kategórii „Nádeje B“ si prvé miesta vybojovala Laura Cícerová medzi dievčatami a Andrej Hričina medzi chlapcami. Na treťom mieste dobehla Karin Mandáková. Laura Tomková sa umiestnila na 5. mieste. V kategórii „Nádeje A“ medzi chlapcami dominoval na prvom mieste Alex Mandák. Marian Mjartan skončil jedenásty. Dievčatá obsadili kompletný stupeň víťazov.  Žaneta Gajdošová na prvom mieste, Debora Moravská na druhom mieste a Simona Laktišová na treťom mieste. Karolína Miklóšová skončila piata a Mia Sophie Rudolphi v početnom štartovom poli na šiestom mieste.
     V mladších žiakoch skončil v silnej konkurencii na štvrtom mieste Boris Bátovský. V hustom štartovom poli mladších žiačok bojovali dve atomáčky. Nikol Pivarčiová na druhom mieste a Paulína Haulíková na štvrtom mieste. V nabitých starších žiakoch mal ŠK ATOM jedného zástupcu Gabriela Suchého, ktorý skončil tretí.
     V superšprint triatlone sa v kategórii „Ženy do 19 rokov“ na prvom mieste umiestnila Karin Jánošová. Rovnako zlatú medailu vybojovala Lucia Pivarčiová v kategórii „Ženy 35+“.    
     V popoludňajšom mikrotriatlone sa medzi ženami stala absolútnou víťazkou Ivana Kuriačková a  Tadeáš Fazekaš  absolútne tretí medzi mužmi. Vo „Veteránoch“ skončil Slavomír Jánoš na treťom mieste a rovnako bronzová bola Viktória Titková medzi juniorkami.
     Na tomto už tradičnom triatlonovom podujatí opäť predviedli triatlonisti ŠK Atom Levice fantastické bojovné výkony a môžu sa pripravovať na ďalšie preteky slovenského pohára, ktorý je v plnom prúde.

 

 

 
 
 

 

 
Copyright © 2009-2018 ŠK ATÓM Levice. Všetky práva vyhradené.