ŠK ATÓM Levice

ŠK ATÓM Levice na duatlone v Branove
Utorok, 25 September 2018 18:41

     V sobotu 22.septembra 2018 sa v Branove konal predposledný duatlon v tomto kalendárnom roku. Leto sa s nami rozlúčilo už v piatok a tak sobotné dopoludnie sa nieslo už v jesennom upršanom duchu.

 

 

 

 

     Práve žiaci a nádeje svoje objemy zvládali počas dažďa. Dospelých potrápilo už len veterné počasie na bicykloch. Aj napriek nepriazni počasia všetci do cieľa dorazili a ŠK Atóm Levice si odniesol početné pódiové umiestnenia takmer v každej kategórii.

 

V kategórii najmladších Nádeje B: Lucia Steinemannová 2.m., Laura Tomková 3.m., Hugo Kašiar 3.m.,  Andrej Hričina 5.m., Matúš Laktiš 9.m., Tomáš Mikuška 10.m..

 

V Kategórii Nádeje A: Karolína Miklóšová 1.m., Simona Laktišová 3.m., Žaneta Gajdošová 4.m., Debora Moravská 8.m., Mia Sophie Rudolphi 9.m., Richard Mikuška 4.m..

 

Za mladších žiakov Nikol Pivarčiová 1.m. a Paulína Haulíková 2.m., Boris Bátovský 1.m., za starších žiakov Gabriel Suchý 1.m..

 

V šprint duatlone absolut ženy získala Ivana Kuriačková 1.m, za veteránky Andrea Suchá 1.m., za veteránov Jozef Baťalík 2.m. a Gabriel Suchý st. 4.m..

 

Všetkým srdečne gratulujeme.

 

 

 
 
 
 
 

 

 
Copyright © 2009-2018 ŠK ATÓM Levice. Všetky práva vyhradené.