ŠK ATÓM Levice

Medailová žatva členov ŠK Atóm Levice v Dvoroch nad Žitavou
Nedeľa, 21 Apríl 2019 19:44

Veľkonočné  sviatky  sa trávia  aj športom. V Dvoroch nad Žitavou sa oslavoval 30ty ročník  pretekov v duatlone /beh, cyklistika, beh/  pre všetky vekové kategórie, zaradené do slovenského pohára  slovenskej triatlonovej únie.

Absolútnym víťazom elitnej kategórie sa stal  Levičan Matúš Verbovský, ale aj strieborný  dobehol Levičan Tadeáš Fazekaš. Obaja dobehli do cieľa s obrovským náskokom pred  ostatnými súpermi z celého Slovenska a na treťom mieste dobehol Maďarský reprezentant  Hadházi. Pretekalo sa na vzdialenostiach 5km beh, 20km cyklistika a 2,5km beh. Aj vo vekových kategóriách získali Levičania skvelé výsledky.

3. miesto

Nestratili sa ani levickí mládežníci. Preteková sezóna iba začala a už sú Levičania na čele slovenskej  tabuľky v klubovej súťaži.

2. miesto

Nespomenuli sme ešte úspechy  spred týždňa, keď sa štvorica Levičanov zúčastnila na duatlone v Košiciach  a priniesli tri medaily / Alex Mandák, Laura Cícerová, Hugo Kašiar, Karin Mandáková /
O týždeň sa začína triatlonová sezóna na Slovensku. Pretekári ŠK Atómu Levice sa zúčastnia 1.kola slovenského pohára v Bratislave na superšprint triatlone. Bude chýbať  Ivana Kuriačková , ktorá v tom čase  reprezentuje Slovensko a štartuje na pretekoch európskeho pohára v triatlone v portugalskej Quarteire.

Copyright © 2009-2018 ŠK ATÓM Levice. Všetky práva vyhradené.