ŠK ATÓM Levice

Triatlonisti ŠK Atóm Levice – majstri Slovenska
Pondelok, 08 Júl 2019 19:42

Počas sviatočného piatka a soboty 5.-6.7.2019  sa konali preteky v Košiciach.

V akvatlone, triatlone, ktoré boli zaradené do slovenského pohára žiakov a majstrovstvá  Slovenska v štafetovom triatlone. Najlepšie sa darilo pretekárom ŠK Atóm Levice, keď získali 1. miesto a titul majstrov Slovenska v zložení: Nikol Pivarčiová, Boris Bátovský, Paulína Haulíková a Gabriel Suchý. Na 2. mieste dobehla domáca košická štafeta a 3. miesto patrilo znova Levičanom z klubu ŠK Atóm Levice v zložení: Debora Moravská, Alex Mandák, Simona Laktišová, Richard Mikuška .
V akvatlone získali Levičania 4 pódiové miesta. Andrej Hričina 1., Alex Mandák 2., Karolína Miklóšová a Laura Cícerová 3. miesta.
Viac sa darilo v triatlone, keď okrem dvoch štafetových medailí vybojovali Levickí pretekári ŠK Atóm Levice osem pódiových miest  v štyroch vekových kategóriách. Z víťazstva sa tešili: Gabriel Suchý, Simona Laktišová, Alex Mandák a Andrej Hričina. Druhé miesto obsadila Debora Moravská a tri tretie miesta vybojovali: Nikol Pivarčiová, Boris Bátovský a Lucia Sofia Steinemannová.
Pekné výkony podali aj ostatní pretekári z klubu ŠK Atóm Levice, no pri silnej konkurencii na pódium nedosiahli: Tomáš Mikuška 4., Žaneta Gajdošová 4., Paulína Haulíková 4., Mia Sophie Rudolphi 8.
Triatlonová sezóna je v plnom prúde. Triatlonistov ŠK Atóm Levice čaká ešte kvalitná v príprava.

Copyright © 2009-2018 ŠK ATÓM Levice. Všetky práva vyhradené.