ŠK ATÓM Levice

Úspešný augustový záver pre ŠK Atóm Levice Dovedna 31 pódiových umiestnení
Nedeľa, 01 September 2019 10:50

Triatlonová sezóna sa chýli ku koncu. Záver  augusta bol pestrý.

Vo sviatočný štvrtok 29.8.2010 na Piešťanskom akvatlone - slovenskom pohári, pretekári ŠK Atóm Levice  vybojovali deväť medailových umiestnení.

Ženy elita absolut: 1.m Ivana Kuriačková

Posledný augustový deň 30.8. sa triatlonisti zúčastnili 1. ročníka TriTajchlonu, na organizovaní sa zúčastnili aj členovia ŠK Atóm Levice  v Novej Bani. Doobeda bol odštartovaný šprint triatlon na vzdialenostiach 750m plávanie v Tajchu, 20km cyklistika a 5km beh. V kategórii elita ženy si víťazstvo vybojovala  Ivana Kuriačková a Matúš Verbovský dobehol na 2. mieste. Vo veteránoch /V1/ na 2.m dobehol Slavomír Jánoš, aj veteránka Miroslava Jánošová, v kategórii  V2 na 3.m Gabriel Duba. V juniorkách na 1.m dobehla Karin Jánošová a na 2.m Viktória Titková. Starších  žiakov vyhral Gabriel Suchý, tretí dobehol Boris Bátovský, z dievčat 2.m Paulína Haulíková, 3.m Nikol Pivarčiová. Mladších žiakov vyhral Alex Mandák, z dievčat Žaneta  Gajdošová, 2.m Debora Moravská. V kategórii nádeje A na  1. m  Laura Cícerová, 3.m Richard Mikuška. Nádeje B na 2.m Barbora Gajdošová aj  Andrej  Hričina. Najmladšia pretekárka  Miriamka  Moravská dobehla v kategórii nádeje C na 2.m. V štafetových pretekoch žiakov si ŠK Atóm Levice vybojoval všetky tri medailové miesta. Posledný triatlon bude v polovici septembra v Starej Myjave.

Copyright © 2009-2018 ŠK ATÓM Levice. Všetky práva vyhradené.