ŠK ATÓM Levice

Náročný pretekový týždeň pre ŠK Atóm Levice
Nedeľa, 17 November 2019 20:47

     Na Slovensku  triatlonová , preteková sezóna 2019 skončila. V Afrike ešte nie. Budúci týždeň sa Ivana Kuriačková zúčastní  afrického pohára v triatlone v meste Dakhla.

 

 

 

 

     Mládežníci  klubu ŠK Atóm Levice využívajú toto prechodné obdobie na plaveckých a bežeckých pretekoch. Uplynulý týždeň bol pretekovo pestrý. V stredu 13.11.2019  sa zúčastnili  Večerného behu Nitrou.  Nebo plakalo. Počas pretekov sa stala tragédia , zrážka autobusu... Bojovalo sa v daždi a v chlade... Na stupňoch víťazov stáli: Hugo Kašiar, Alex Mandák a Simonka Laktišová, všetci na strieborných miestach vo svojich kategóriách.

V sobotu 16.11.2019  sa pretekári ŠK Atómu Levice zúčastnili plaveckých pretekov v Nových Zámkoch. Vylepšili si osobné rekordy a medaily si odniesli: Alex Mandák a Karin Šmondrková.
V ten istý deň sa bežci klubu zúčastnili bežeckých pretekov v Rybníku.

V sobotu zároveň prebiehali bežecké preteky v Rybníku. Zúčastnili sa ich aj naši bežci z ŠK Atóm a odniesli si zopár medailových umiestnení. V kategórii žiakov 5.-6.ročníka Karolína Miklóšová 1.miesto,  7.-9.ročníka Simona Laktišová 1.miesto, Debora Moravská 2.miesto, na 5 km behu si 2.miesto vybehali Nikol Pivarčiová a Boris Bátovský a 3.miesto Pavlína Havlíková. Na 10 km behu v kategórii ženy do 39 rokov  Lucia Pivarčiová 2.miesto, muži do 39 rokov Matúš Verbovský 1.miesto, Jakub Meszároš 2.miesto, za ženy nad 40 rokov Hana Laktišová 2.miesto, Miroslava Jánošová 3.miesto, za mužov nad 40 rokov Slavomír Jánoš 2.miesto.


V nedeľu 17.11.2019 na majstrovstvách západoslovenského kraja v cezpoľnom behu v Nových Zámkoch si pretekári ŠK Atóm Levice pomerali sily s atlétmi. Neskutočný úspech. Víťazkou v mladších žiačok sa stala Karolína Miklóšová a s ostatnými členkami Simonkou Laktišovou a Deborkou Moravskou zvíťazili v súťaži družstiev. Medzi chlapcami sa na 2.mieste umiestnil Alex Mandák.
Všetci postúpili na MSR v cezpoľnom behu do Betliara, na ktorom sa pretekári ŠK Atóm Levice zúčastnia budúci týždeň.

 

 

 
 
 
 
 

 

 
Copyright © 2009-2018 ŠK ATÓM Levice. Všetky práva vyhradené.