ŠK ATÓM Levice

Atletický víkend pre pretekárov ŠK Atóm Levice
Pondelok, 27 Január 2020 08:38

Pretekári  športového klubu Atóm Levice sa zúčastnili  troch atletických podujatí v bratislavskej hale Elán.

Dňa 18.1.2020 sa konali majstrovstvá Západoslovenského atletického zäzu starších žiakov, dorastu, juniorov a dospelých na ktorých vybojovali:
1.miesto Ivana Kuriačková v behu na 3km časom 10:12  v kategórii  ženy
3.miesto Gabriel Suchý v behu na 3km časom 10:22 v kategórii dorastenci

V nedeľu  19.1.2020 sa konali dve podujatia.  V dopoludňajších  hodinách prebiehala Atletická nedeľa pre mládež, na ktorej si vybojovali medaily:
1.miesto Karolína Miklóšová v behu na 600m časom 1:55 v kategórii ml. žiačky
2.miesto Lucia Steinemannová vo vrhu guľou /2kg/ výkonom 5,84 v kategórii najml. žiačky

Osobné rekordy dosiahli aj ostatní pretekári ŠK Atóm Levice v behu na 600m, ml.žiaci:
Alex Mandák 1:54, Dmitry Sporyshev 1:56, Simona Laktišová 2:02, Mia Sophie Rudolphi 2:11
Najml. žiaci: Hugo Kašiar 2:09, Lucia Steinemannová 2:20, Karin Mandáková 2:29, Laura Tomková 2:34, Ján Balogh 2:58.

Popoludní na majstrovstvách Bratislavy zvíťazila Ivana Kuriačková v behu na 1500m časom 4:53 v kategórii žien.

Copyright © 2009-2018 ŠK ATÓM Levice. Všetky práva vyhradené.