ŠK ATÓM Levice

Úspechy Levičanov na Pressburg akvatlone
Nedeľa, 13 Jún 2021 21:29

Členovia  klubu  ŠK  Atóm Levice  sa  zúčastnili  dňa  12.6.2021 pretekov  Pressburg akvatlonu v Bratislave.

Plávalo sa v jazere na Veľkom Draždiaku, voda dosahovala 20 stupňov. Beh bol situovaný v areáli Grand hotela na cyklistickom chodníku. Najmladšou pretekárkou z levického klubu bola Vanda Pilcová /nar.2014/, ktorá vybojovala v kategórii nádeje C  2. miesto. Najmladší plávali 25m a bežali 120m

1. miesto

Organizátor podujatia Slovenská triatlonová akadémia vyhlásila v rámci akvatlonu súťaž o najrýchlejšieho plavca a najrýchlejšieho bežca v hlavnej kategórii bez rozdielu veku a pohlavia. Pozoruhodne obe disciplíny vyhrali Levičania. Najrýchlejším plavcom sa stal Marek Pavuk a najrýchlejším bežcom Ivana Kuriačková.

Copyright © 2009-2018 ŠK ATÓM Levice. Všetky práva vyhradené.