ŠK ATÓM Levice

Triatlonisti ŠK Atóm Levice deväť pódiových umiestnení počas soboty
Sobota, 10 Júl 2021 21:01

V sobotu 10.7.2021 si triatlonisti klubu ŠK Atóm Levice zapretekali na dvoch podujatiach.

V Košiciach na Cassovia superšprint /300m plávanie, 9km cyklistika, 2km beh/ triatlone získal majstrovskú 3. medailu Slavo Jánoš vo veteránskej kategórii.

3.m   Natália  Šípošová

Súčasne  sa v Bátovciach pretekalo na MSR v polovičnom Ironmane 1,9km plávanie,90km cyklistika, 21,1km beh. Najúspešnejším z klubu ŠK Atóm Levice bol Jakub Mészáros 10m absolut/8. v kat. mužov výkonom  4:37 hod.  Za ním oddielový kolega Miroslav Stráňovský 12./10. Časom 4:38 hod.
Bronzovú medailu u veteránov získal  Gabriel Duba výkonom 5:29 hod.  V štafetách /ja-ty-on/ vyplávala Žaneta Gajdošová na 1.pozícii, nakoniec rodina Gajdošových dobehla na peknom 2.mieste. Do cieľa vbehlo 57 jednotlivcov za horúceho počasia.

Copyright © 2009-2018 ŠK ATÓM Levice. Všetky práva vyhradené.