Škola plávania ARIELA - Nové kurzy od februára 2019

VIANOČNÉ PLÁVANIE 2018



25m VS Dievčatá s pomôckami bez obmedzenia veku

Umiestnenie Meno a priezvisko ročník nar. zaplávaný čas
1. Karin Šmondrková 2011 00:40,63
2. Júlia Horniaková 2012 00:44,01
3. Ela Zemanková 2010 00:44,68
4. Hanka Kotrašová 2011 00:45,61
5. Bibiána Kazlovová 2013 00:47,39
6. Tamara Mészárosová 2013 00:48,43
7. Karina Kočiová 2012 00:48,62
8. Michaela Ošustová 2013 00:48,89
9. Terezka Švecová 2012 00:51,14
10. Saša Havriluková 2015 01:00,10
11. Lilien Žňavová 2013 01:00,36
12. Ema Andrašková 2013 01:04,81
13. Nikolka Oklapeková 2014 01:05,57
14. Ema Hlôšková 2013 01:07,25
15. Vanda Pilcová 2014 01:12,60
16. Tamara Tolnaiová 2010 01:14,10
17. Sabina Petrášová 2004 01:20,99
18. Kristína Cícerová 2014 01:25,16
19. Lana Budínska 2014 01:39,30

 

25m VS Chlapci s pomôckami bez obmedzenia veku

Umiestnenie Meno a priezvisko ročník nar. zaplávaný čas
1. Lukáš Oklapek 2011 00:38,57
2. Andrej Stribula 2010 00:43,10
3. Maxim Hrnčiar 2013 00:46,19
4. Michal Palkovič 2013 00:48,50
5. Patrik Petrák 2013 00:50,80
6. Jakub Vereš 00:52,09
7. Dorik Aurel Vaňatka 2012 00:56,20
8. Richard Kostka 2013 00:58,00
9. Sandro Šimovič 2013 00:58,44
10. Patrik Oťapka 2013 01:16,20
11. Michal Zemánek 2012 01:18,07
12. Tobias Mikulajs 2014 01:24,31
13. Matej Turčan 2013 01:40,70
14. Maxim Mihók 2014 01:56,50
15. Daniel Nemec 2014 02:11,92
16. Filip Hudec 2014 02:24,14
17. Matej Gajdoš 2015 02:29,30

 

25m VS Dievčatá bez obmedzenia veku

Umiestnenie Meno a priezvisko ročník nar. zaplávaný čas
1. Viktória Barniaková 2005 00:18,63
2. Simona Šebová 2007 00:20,51
3. Alexandra Grósová 2009 00:22,06
4. Barbora Gajdošová 2010 00:22,80
5. Eva Štímelová 2008 00:23,81
6. Doroza Kobesová 2011 00:23,95
7. Simona Marcineková 2011 00:25,19
8. Viktória Priščáková 2011 00:26,34
9. Tamara Bajnoková 2009 00:26,39
10. Sophia Skačanová 2010 00:27,54
11. Paulína Berkešová 2009 00:28,10
12. Ninka Ňurcová 2011 00:29,09
13. Júlia Kissová 2011 00:29,95
14. Martina Oklapeková 2009 00:31,06
15. Lenka Luptáková 00:31,95
16. Ester Gregrová 2010 00:32,06
17. Lea Pomothyová 2011 00:34,14
18. Melissa Adwanová 2010 00:34,75
19. Hanka Bezáková 00:36,43
20. Miriam Wágnerová 2012 00:37,15
21. Sifia Žňaveková 2009 00:37,36
22. Dorina Mihóková 2011 00:43,44
23. Michaela Hokošová 2008 00:46,31
24. Ema Vlhová 2012 00:48,96
25. Salomé Skačanová 2013 00:50,47
26. Lucka Laceková 2011 00:57,25
27. Veronika Petrášová 2011 01:03,03
28. Lívia Kobesová 2012 01:03,83
29. Terezka Drapčaťová 2012 01:05,28
30. Zuzana Danišová 01:09,54

 

25m VS Chlapci bez obmedzenia veku

Umiestnenie Meno a priezvisko ročník nar. zaplávaný čas
1. Tomáš Kolnačka 2009 00:20,11
2. Samuel Zalan 2008 00:23,00
3. Tomáš Mikuška 2011 00:25,58
4. Samuel Šebo 2011 00:25,62
5. Milan Mráz 2009 00:27,08
6. Radko Beluš 2009 00:28,63
7. Hugo Kašiar 2010 00:32,29
8. Urbanko Kiš 2011 00:34,01
9. Filip Oklapek 2006 00:34,25
10. Matúš Ňurc 2009 00:37,91
11. Radovan Petráš 2010 00:40,00
12. Marko Fodor 2009 00:40,37
13. Sebastian Marton 2010 00:40,91
14. Dávid Chvojka 2010 00:41,80
15. Šimon Vlkovič 2012 00:41,82
16. Patrik Guláš 2011 00:42,67
17. Oliver Túri 2012 00:43,54
18. Niko Fodor 2011 00:46,72
19. Leonard Pavlovič 2008 01:00,13

 

100m VS Rodinná štafeta

Umiestnenie Rodič Dieťa zaplávaný čas
1. Dušan Fazekaš Tadeáš 1:06,80
2. Milan Mandák Alex 1:09,17
3. Slavo Jánoš Karin 1:09,74
4. Lucia Pivarčiová Nika 1:13,10
5. Jan Rudolphi Mia 1:14,97
6. Štefan Havlík Paulínka 1:15,00
7. Andrej Moravský Deborka 1:15,96
8. Marián Tomka Sára 1:21,00
9. Mário Oslanec Maximilián 1:21,18
10. Slavo Jánoš Michal 1:21,29
11. Daniel Cícer Laura 1:21,32
12. Marián Tomka Laura 1:22,36
13. Hana Laktišová Simonka 1:22,81
14. Jana Miklóšová Karolínka 1:23,45
15. Štefan Porubský Tatiána 1:25,36
16. Milan Mandák Karin 1:25,98
17. Tomáš Steinnemann Lucia Sofia 1:33,18
18. Peter Pivarči Andrej Hričina 1:34,28
19. Boba Gajdošová Barbora 1:36,88
20. Adam Ďuriš Patrik 1:42,09
21. Štefan Holečka Dorotka 2:16,68

 

50m Dievčatá bez obmedzenia veku

Umiestnenie Meno a priezvisko ročník nar. zaplávaný čas
1. Nikol Pivarčiová 2005 00:31,42
2. Paulína Havlíková 2005 00:32,10
3. Mia Sophie Rudolphi 2007 00:35,95
4. Debora Moravská 2007 00:36,54
5. Tatiána Porubská 2007 00:36,61
6. Simona Laktišová 2007 00:37,09
7. Michaela Marcineková 2002 00:37,69
8. Karolína Miklóšová 2007 00:38,03
9. Sára Tomková 2007 00:38,23
10. Karin Jánošová 2002 00:38,30
11. Laura Cícerová 2009 00:39,45
12. Laura Tomková 2009 00:41,62
13. Karin Mandáková 2009 00:42,55
14. Lucia Steinnemannová 2009 00:43,34
15. Miroslava Valkovičová 2006 01:14,86

 

50m VS Chlapci bez obmedzenia veku

Umiestnenie Meno a priezvisko ročník nar. zaplávaný čas
1. Tadeáš Fazekaš 1997 00:27,67
2. Matúš Verbovský 1998 00:28,59
3. Boris Bátovský 2005 00:32,01
4. Alex Mandák 2007 00:33,44
5. Adam Baláž 2004 00:33,61
6. Marián Mjartan 2008 00:36,32
7. Filip Grék 2008 00:39,01
8. Riško Mikuška 2008 00:41,36
9. Maxim Hudec 2004 00:41,47
10. Maxim Oslanec 2007 00:45,20
11. Andrej Hričina 2010 00:45,30
12. Nikolas Beluš 2006 00:46,75
13. Patrik Ďiriš 2009 00:51,97
14. Oliver Grek 2009 00:53,09
15. Tim Kopernický 2010 01:05,10
16. Janko Blog 2009 01:05,70

 

100m Sviečková štafeta bez obm. veku

Umiestnenie Meno a priezvisko zaplávaný čas
1. Debora Moravská
Tadeáš Fazekaš 02:05,07
Tatiána Porubská
Matúš Verbovský
2. Paulína Havlíková
Karin Jánošová 02:06,57
Nikol Pivarčiová
Boris Bátovský
3. Simona Laktišová
Michal Jánoš 02:25,83
Marián Mjartan
Alex Mandák
4. Karolína Miklóšová
Mia Sophie Rudolphi 02:34,0
Karin Madáková
Laura Cícerová
5. Sára Tomková
Laura Tomková 02:37,6
Lucia Steinnemannová
Pali Víglaš




VIANOČNÉ PLÁVANIE 2017

     Športový klub Atóm Levice so školou plávania Ariela zorganizoval dňa 22.12.2017 už 18 – ty ročník Vianočných plaveckých pretekov.
Zúčastnilo sa takmer 200 detí z Levíc, Zl.Moraviec, Vrábel, Šiah, Duduniec, Želiezoviec a okolia. Vekové kategórie detí boli po ročníkoch od troch rokov až po dospelých plavcov. Najmenší plávali s pomôckami 25 metrov. Každý účastník si odvesil z vianočného stromčeka vianočnú medailu. Podujatie podporil aj nitriansky MC Donald, ktorý sa postaral o pitný režim plavcov.
Najobľúbenejšou disciplínou sa stala rodinná štafeta, kde rodič a dieťa preplávali 100 metrov formou štafety. Víťazstvo obhájila rodina Fazekašová /Tadeáš a Dušan/. Záver patril tradičnej sviečkovej štafete.
V roku 2018 škola plávania Ariela oslávi výročie 20 rokov založenia. Teší nás veľký záujem detí a rodičov o plávanie, o to je väčšia snaha trénerov zdokonaľovať a zlepšovať kvalitu a úroveň školy, taktiež deti motivovať k pohybu a pripravovať rôzne podujatia, na ktoré sa môžu deti tešiť.

     Mgr.Mária Kuriačková

Vianočné plavecké preteky konané dňa 22.12.2017 škola plávania Ariela

25m VS s plaveckou pomôckou

Dievčatá

1.Salome Skačanová

2013

0:52,34

2.Hanka Belániová

2012

0:54,03

3.Veronika Chvojková

2012

0:55,06

4.Miriam Moravská

2013

0:57,75

5.Hanka Kotrašová

2011

1:00,42

6.Lenka Kotelešová

2011

1:02,84

7.Miška Ošustová

2013

1:11,96

8.Zuzana Rumanková

2012

nedoplávala

1. 25 m VS s plaveckou pomôckou

Chlapci

1.Roman Koteleš

2008

0:33,30

2.Urban Kiš

2010

0:40,90

3.Šimon Vlkovič

2012

0:41,53

4.Dávid Chvojka

2010

0:48,94

5.Adam Krištof

2011

0:50,90

6.Julian Jančiar

2012

0:52,04

7.Šimon Lazar

2009

0:52,85

8.Martin Anguš

2007

0:52,18

9.Andrej Bezák

2009

1:05,37

10.Martin Palkovič

2010

1:05,42

11.Šimon Lapik

2012

1:05,53

12.Lukáš Albert

2011

1:08,14

13.Matúš Balogh

2009

1:16,16

14.Tomáš Anguš

2010

1:19,36

15.Michal Kysela

2012

1:23,72

16.Oliver Túri

2012

1:29,22

17.Sebastian Páleník

2012

1:29,37

18.Maxim Hrnčiar

2013

1:31,06

2. 25 m VS Dievčatá

1.Viktória Barniaková

2005

0:18,65

2.Michaela Molnárová

2007

0:22,65

3.Laura Lakatošová

2005

0:23,35

4.Simona Šebová

2007

0:24,66

5.Dorotka Kobesová

2009

0:25,18

6. Zuzana Lehotkaiová

2011

0:25,50

7.Aliz Zoller

2006

0:25,92

8.Lenka Sebestýenová

2007

0:26,82

9.Petra Magyarová

2007

0:28,53

10.Mia Drangová

2009

0:28,72

11.Barbora Gajdošová

2010

0:28,76

12.Sophia Skačanová

2010

0:29,15

13.Tamara Slušná

2008

0:29,22

14.Ninka Vrablecová

2009

0:30,94

15.Simona Marcineková

2011

0:35,73

16.Alexandra Grósová

2009

0:37,08

17.Simona Nichtová

2008

0:37,70

18. Julia Kissová

2011

0:39,47

19.Melissa Adwanová

2010

0:39,79

20.Dorina Mihóková

2011

0:49,62

21.Lenka Kováčová

2012

1:15,22

22.Lara Kukura

2010

1:20,43

2. 25 m VS Chlapci

1.Oliver Grék

2009

0:23,47

2.Tomáš Kolmačka

2009

0:24,86

3.Lukáš Horváth

2008

0:28,75

4.Šimon Gunár

2009

0:29,22

5.Patrik Ďuriš

2009

0:29,50

6.Miško Vlha

2011

0:30,69

7.Viliam Magyar

2011

0:31,84

8.Milan Mráz

2009

0:32,18

9. Tim Kopernický

2010

0:33,46

10. Matúš Laktiš

2009

0:33,55

11.Samuel Šebo

2011

0:34,12

12.Tomáš Mikuška

2011

0:34,48

13.Matúš Ňurc

2009

0:36,34

14. Sebastian Marton

2010

0:49,44

3. 50 m VS Dievčatá

1.Viktoria Titková

2000

0:30,50

2.Lucia Libutková

2001

0:31,58

3.Paulína Havlíková

2005

0:32,03

4.Nikol Pivarčíkova

2005

0:32,45

5.Karin Jánošová

2002

0:36,53

6.Michaela Marcineková

2002

0:37,52

7.Žaneta Gajdošová

2007

0:38,00

8.Mia Rudolphi

2007

0:38,18

9.Laura Meszárošová

2004

0:39,17

10. Tatiana Porubská

2007

0:39,27

11. Debora Moravská

2007

0:39,50

12. Karolína Miklóšová

2007

0:39,91

13.Sára Tomková

2007

0:39,97

14.Laura Gál

2006

0:43,15

15.Simona Laktišová

2007

0:43,18

16.Laura Cícerová

2009

0:44,29

17.Karin Mandáková

2009

0:45,37

18.Andrea Korpášová

2006

0:45,68

19.Alexandra Pásztorová

2005

0:46,37

20. Vendy Kuchťáková

1982

0:46,54

21.Lucia Földesiová

2007

0:48,51

22.Kristína Bednárová

2010

0:49,25

23.Martina Gáfriková

2006

0:57,44

24.Karin Vidová

2007

1:15,62

3. 50 m VS Chlapci

1.Jakub Mokrý

1997

0:26,15

2.Tadeáš Fazekaš

1996

0:27,70

3.Povol Víglaš

1997

0:27,78

4.Matúš Verbovsk

1998

0:27,87

5.Boris Bátovský

2005

0:33,34

6.Adam Baláž

2004

0:33,72

7.Erik Klimant

2003

0:34,53

8.Alex Mandák

2007

0:35,02

9.Marian Mjartan

2008

0:37,62

10.Rastislav Lipták

2007

0:38,20

11.Milan Pilc

1983

0:40,75

12.Samuel Drang

2006

0:42,93

13.Richard Mikuška

2008

0:45,13

14.Michal Jánoš

2006

0:46,87

15.Maxi-Filip Oslanec

2007

0:50,10

16.Matin Trubíni

2004

0:51,74

17.Filip Grek

2008

0:54,09

18.Matúš Vojtek

2008

0:59,69

19.Samuel Zalán

2007

1:00,37

20.Andrej Hričina

2010

1:02,73

Rodinná štafeta

A.Cícer, D. Cícer

01:06,6

Fazekašovci T, D

01:04

Jánošovci K,S

01:11,0

Kobesovci D, J

01:50,1

Lehotkaivoá Z,E

01:48,5

Gáfriková, Macák

01:48,2

Pilcovci

01:46,3

Adwanová, Hagara

01:42,5

Jánošovci M,M

01:34

Laktišová S,H

01:29,2

Oslanec M,M

01:28,88

Rudolphi M,J

01:27,2

Cícerovci L, D

01:26,6

Moravský D,Ap

01:22,2

Suchý G,G

01:15,1

Albertovci L,P

02:35,3

Sviečková štafeta

Mandák,Mjartan,Fazekaš,Trub.

 

03:05,1

Cícer,Titková,Havlíková,Pivar.

 

02:25,4

Porubská,Moravská,Lak.,Mikl.

 

02:56,2

Jánoš,Rudolphi,Mand.,Gajdo.

 

02:58,0
















Škola plávania ARIELA - Nové kurzy od februára 2019

© 2009-2019, Pavol Szénási, Levice, pasz@misung.sk