ŠK ATÓM Levice

Pretekári ŠK Atóm Levice zbierali medaily a tituly na troch pretekoch. Mandák, Moravská majstri Slovenska
Utorok, 14 Jún 2022 15:58

     V sobotu 11.6.2022 sa Alex Mandák (vekom žiak) zúčastnil majstrovstiev Slovenska v atletike dorastencov v Banskej Bystrici.

 

 

 

 

     Na 800m trati  si pomeral sily s najrýchlejšími atlétmi Slovenska. Dobehol do cieľa na treťom mieste s famóznym výkonom  2:02,12 min.

 

V ten istý deň  sa ostatní pretekári zúčastnili slovenskáho pohára na Pressburg akvatlone v Bratislave. Tu zvíťazil Áron Zoller, Laura Cícerová dobehla druhá a Lucia Steinemannová tretia v kategórii mladších žiakov. V kategórii starších žiakov zvíťazila Žaneta Gajdošová. V kategórii nádeje B zvíťazila Natália Šípošová a druhá dobehla Zarka Tokarčik.

 

V nedeľu 12.6.2022 sa pretekári ŠK Atóm Levice zúčastnili na majstrovstvách Slovenska žiakov v akvatlone v Košiciach. Tituly majstrov Slovenska vybojovali Alex Mandák v starších žiakoch a Miriam Moravská v nádejách B. V tejto kategórii získala striebro Vanda Pilcová. Bronz v starších žiačkach vybojovala Karolína Miklóšová. Gratulácia patrí medailistom, ale poďakovanie všetkým pretekárom ŠK Atóm Levice, ktorí  sa nestratili v celoslovenskej konkurencii pretekárov.

 

 

 
 

 

 
Copyright © 2009-2018 ŠK ATÓM Levice. Všetky práva vyhradené.