Škola plávania ARIELA - Nové kurzy 12. septembra 2022
VIANOČNÉ PLAVECKÉ PODUJATIE PRE ČIASTOČNÝCH PLAVCOV A TELESNE OSLABENÝCH


Termín: December 2021
Organizátor: Škola plávania ARIELA
Miesto: Krytá plaváreň v Leviciach
Riaditežka pretekov: Mgr. Mária Kuriačková
Vekové kategórie bez obmedzenia /deti od 4 rokov/
Disciplíny: 25m VS ( je možné pláva aj s pomôckami), kto neprepláva 25m, ukážky v malom bazéne
 50m VS
 100m VS
 400m VS

Štartovné zdarma
Ceny: každý účastník obdrží účastnícke ceny, vianočnú medailu, diplom, balíček
Výsledky budú zverejnené na www.skolaplavania.sk
Prihlášky a informácie Mgr. Mária Kuriačková 0903 352 674
 Simona Havranová 0907 129 620
Vzhžadom na opatrenia zabraňujúce šíreniu ochorenia Covid 19 bude podujatie rozdelené na viac dní /od 18.11.-24.11. 2021/, plavci budú v skupinách max. 12 v jednej hodine v čase od 15:00-18:00
V prípade potreby si organizátor vyhradzuje právo zmeny propozícií.


Podujatie podporili: Nitriansky samosprávny kraj
 Mesto Levice
 ŠK Atóm Levice
 Masam


50VS    
Meno Ročník Výkon
Aron Zoller 2009 0:36
Filip Grék 2008 0:38
Juraj Adam 2007 0:38
Dorota Kobesová 2011 0:41
Boris Kazlov 2009 0:41
Oliver Grék 2009 0:41
TomᚠKolmačka 2009 0:42
Miriam Moravská 2013 0:43
Viktória Priščáková 2011 0:44
Karin Šmondrková 2011 0:45
Barbora Gajdošová 2010 0:45
Natália Šipošová 2013 0:47
Dominika Vitálová 2008 0:47
Simona Svetíková 2012 0:50
Melánia Šipošová 2006 0:52
Daniel Kabát 2008 0:52
Eva Ukrop 2011 0:52
Marek Földeši 2010 0:53
Ema Fašáneková 2009 0:54
Oto Csásár 2010 0:54
Simona Juhárová 2008 0:55
Dominik Krnáč 2011 0:56
Zara Nicol Tokarčík 2013 0:57
Vanda Pilcová 2014 0:57
Radovan Beluš 2009 0:57
Marek Mikula 2010 0:59
Viktória Grígerová 2013 1:00
LukᚠOklapek 2011 1:06
Michal Markovič 2012 1:07
Beata Mišková 2009 1:11
Nikola Oklapeková 2014 1:11
Sebastian Páleník 2012 1:11
Ema Andrášová 2012 1:13
Andrej Hričina 2010 0:39
Laura Tomková 2009 0:36
Tamara Hroniaková 2006 DMO
     
25m    
Meno Ročník Výkon
Áron Zoller 2009 0:16
Miriam Moravská 2013 0:17
Martin Svetík 2009 0:19
Simona Svetíková 2012 0:20
Natália Šipošová 2013 0:20
Zara Nicol Tokarčík 2013 0:23
Vanda Pilcová 2014 0:24
Tamara Kováčová 2013 0:25
Ema Hlošková 2013 0:27
Bibiana Kazlovová 2013 0:27
Richard Lipták 2012 0:29
Shai Tobolářová 2013 0:30
Júlia Horniaková 2012 0:30
Katarína Mesárová 2011 0:30
Leo Polák 2012 0:30
Nikola Lenc 2014 0:32
Oliver Túri 2012 0:32
Filip Jankeje 2011 0:33
Matej Hoppan 2011 0:34
Patrik Oapka 2013 0:35
Alexandra Virághová 2011 0:36
Radka Csetö 2014 0:36
Ela Krnáčová 2014 0:37
TomᚠLehotkai 2012 0:38
Daniel Nemec 2014 0:39
Tamara Petríková 2013 0:39
Nina Zabáková 2013 0:39
Nina Kissová 2013 0:39
Jakub Gudiak 2014 0:40
Karin Paclová 2012 0:40
Elena Fabianová 2012 0:43
Patrícia Huttová 2013 0:43
Lili Kincel 2013 0:45
Nina Mária Harmadyová 2011 0:48
Boglárka Tóthová 2013 0:50
Karolína Kokošková 2013 0:50
EliᚠChládek 2014 0:52
Barbora Chudá 2011 0:52
Adam Kincel 2011 0:53
Michaela Chládková 2012 0:54
Lana Budinská 2014 0:54
Liana Kobidová 2015 0:54
Eva Dubovská 2015 0:55
Ján Földeši 2013 0:55
Dorota Guanová 2012 0:58
Elena Chen 2015 0:58
LukášMeňuš 2013 1:05
Sára Tóthová 2015 1:05
Adam Havetta 2012 1:08
Adam Suchánek 2015 1:09
Oliver Pokoracký 2014 1:15
     
     
100m    
Meno Ročník Výkon
Alex Mandák 2007 1:00
Boris Bátovský 2005 1:01
Mia Sophie Rudolphi 2007 1:08
Žaneta Gajdošová 2007 1:08
Karolína Miklóšová 2007 1:10
Debora Moravská 2007 1:12
Lucia Steinemannová 2009 1:16
Simona Laktišová 2007 1:16
Laura Tomková 2009 1:18
Karin Mandáková 2009 1:18
Laura Cícerová 2009 1:18
Rastislav Lipták 2007 1:20
Andrej Hričina 2010 1:26
Patrik Ďuriš 2009 1:31
Ján Balogh 2009 1:40
Maximilián Filip Oslanec 2007 1:43
     
200VS    
Meno Ročník Výkon
Matúš Verbovský 1998 2:20
Alex Mandák 2007 2:20
Ivana Kuriačková 1994 2:20
Boris Bátovský 2005 2:31
Žaneta Gajdošová 2007 2:35
Debora Moravská 2007 2:40
Mia Sophie Rudolphi 2007 2:43
Laura Cícerová 2009 2:45
Simona Laktišová 2007 2:46
Laura Tomková 2009 2:46
Karolína Miklóšová 2007 2:47
Lucia Steinemannová 2009 2:49
Tatiana Porubská 2007 2:54
Paulína Haulíková 2005 3:00
Andrej Hričina 2010 3:12
Áron Zoller 2009 3:13
Milan Pilc   3:17
     
400VS    
Meno Ročník Výkon
Alex Mandák 2007 4:50
Jana Mácsaiová 2004 5:16
Boris Bátovský 2005 5:19
Paulína Haulíková 2005 5:36
Žaneta Gajdošová 2007 5:39
Karolína Miklóšová 2007 5:42
Debora Moravská 2007 5:42
Simona Laktišová 2007 5:43
Tatiana Porubská 2007 5:49
Mia Sophie Rudolphi 2007 5:50
Lucia Steinemannová 2009 6:57
Andrej Hričina 2010 7:07
Karin Mandáková 2009 7:24
Milan Pilc   8:00
     
     
Účastníci v malom bazéne    
Lana Budinská    
Liana Kobidová    
Radka Csetö    
Dorota Guanová    
Adam Suchánek    
Boglárka Tóthová    
Eva Dubovská    
Nina Mária Harmadyová    
Lucia Szenásiová    
Karin Páclová    
Elena Chen    
Nina Kissová    
Tony Hindický    
Karolína Kokošková    
Ján Földesi    
Hanka Földesiová    
Jakub Gríger    
Lili Túriová    
Oliver Pokoracký    
Lucia Chudá    
Matej Svetlík    
Jana Svetlíková    
Timon Tóth    
Matej Hlôška    
Viktória Oapková    
Máša Hríbiková    
Linda Markovičová    
Samuel Ižold    
Ella Zachariášová    
Mia Tináková    
Matej Šivo    
Lili Morvaiová    
Michaela Gálová    
Oliver Madula    
Natália Konôpková    
Barbora Kazárová    
Andrej Filipčík    
Alex Flilipčík    
Natália Rudzanová    
Júlia Kostková    
Jakub Šidlovský    
Marek Rudzan    
Uršula Michaláková    
Bianka Hlaváčiková    
Veronika Buda    
Adam Michna    
Liam Steinemann    
Martin Homolák    
Peter Homolák    
Branko Hancko    
Simeona Skačanová    
Liana Borbély    
Glória Pilcová    
Tereza Jančovič    
Eliška Pódová    
Ema Moravčíková    
Mia Harmadyová    
Karolína Sabová    
Eliza Papová    
Hanka Cícerová    
Tatiana Tardová    
Richard Dubovský    
Damian Sliacky    
Lujza Kobesová    
Filip Balហ   
Tobias Pichňa    
Patrícia Kováčová    
Verovnika Meszárová    
Lukas Szalma    
Dominik Uličný    
Timotej Garaj    
Mia Szárazová    
Teo Kiš    


VIANOČNÉ PLÁVANIE 2019

     Ani sa nám nezdá, ako ten čas letí a už je to 20ty krát, čo členovia klubu ŠK Atóm Levice a tréneri školy plávania Ariela pripravili pre deti vianočné plavecké preteky.
Obdobie vianočných sviatkov je príležitos, aby členovia rodín trávili spoločné chvíle. A toto je hlavnou myšlienkou, aby sa blízky, rodičia, starí rodičia prišli pozrie na svoje ratolesti. Aby videli, čo všetko natrénovali, čo sa naučili. A niektorí sa aj aktívne zapojili.
Úspešnou sa stala disciplína „rodinné štafety“ vzdialenos 100m plávania si podelili rodič a diea. Prihlásilo sa 30 rodín. Najmenšie detičky od troch rokov plávali v plaveckom bazéne s pomôckami, ostatní 25m a 50m vzdialenosti. Nechýbala ani tradičná štafeta, plávanie s horiacimi sviečkami. Pretekov sa zúčastnilo takmer 200 detí z Levíc, Vrábel, Zlatých Moraviec, Želiezoviec, Novej Bani, Šiah a ich okolia.
Záverom chcem popria všetkým pokojné sviatky v kruhu rodiny. Pre tých, čo trénujú celoročne pasívny oddych. A pre tých, čo sa málo hýbu, aby trávili oddych pohybom.


     Mgr. Mária Kuriačková

25m VS Dievčatá s pomôckami

Bez obmedenia veku

Umiestnenie

Meno a priezvisko

ročník nar.

zaplávaný čas

1.

Viki Šmondrková

2013

00:41,61

2.

Dorota Biricová

2013

00:46,60

3.

Lucia Beláková

2011

00:46,70

4.

Romana Sajková

2014

00:50,20

5.

Monika Bachanová

2014

00:51,70

6.

Hana Hancková

2012

00:52,80

7.

Alexandra Havryliukova

2015

00:54,82

8.

Michaela Chladková

2012

00:55,25

9.

Júlia Chabroňová

2015

00:58,41

10.

Eliška Pódová

2015

01:00,53

11.

Kristína Cícerová

2014

01:02,03

12.

Emma Donovalová

2012

01:06,94

13.

Viktória Borbely

2015

01:08,07

14.

Nina Vrablecová

2014

01:11,37

15.

Rebeka Savanah Talosi

2015

01:10,72

16.

Zuzana Košútová

2015

01:12,65

17.

Natália Konôpková

2013

01:13,86

18.

Jana Mládková

2013

01:16,73

19.

Karolína Žiačková

2015

01:22,90

20.

Rebeka Trnovcová

2013

01:23,40

21.

Adelka Kopčová

2014

01:25,97

22.

Noemi Lepišová

2014

01:26,02

23.

Uršula Michaláková

2016

01:27,94

24.

Noemi Gálová

2014

01:40,88

25m VS Chlapci s pomôckami

Bez obmedenia veku

Umiestnenie

Meno a priezvisko

ročník nar.

zaplávaný čas

1.

LukᚠUličný

2013

00:37,93

2.

Adam Varga

2013

00:40,75

3.

Benjamín Trhan

2012

00:52,61

4.

Adam Kincel

2011

00:54,18

5.

LukᚠLeszko

2013

00:55,79

6.

Tibor Deák

2014

00:56,64

7.

TomᚠKotraš

2014

00:57,18

8.

Jerguš Surík

2014

00:58,25

9.

Samuel Vrlina

2013

00:59,59

10.

Michal Csomor

2014

01:00,20

11.

Daniel Nemec

2014

01:03,20

12.

Igor Olšavský

2013

01:04,50

13.

Barnabás Balla

2013

01:05,09

14.

Ninka Vrablecová

2014

01:11,37

15.

Adam Filipčík

2013

01:14,84

16.

Filip Hudec

2014

01:15,14

17.

Marko Elias

2013

01:17,47

18.

EliᚠChládek

2014

01:21,40

19.

Adam Sadovský

2013

01:26,22

20.

Matej Gajdoš

2015

01:31,94

21.

Tobiaš Biric

2014

01:36,24

22.

Adam Suchánek

2015

01:46,65

23.

Adam Száraz

2015

01:53,40

24.

Liam Steinemann

2016

01:55,60

25m VS Dievčatá

Bez obmedenia veku

Umiestnenie

Meno a priezvisko

ročník nar.

zaplávaný čas

1.

Simona Marcineková

2011

00:20,03

2.

Barbora Gajdošová

2010

00:22,02

3.

Tatiana Tošálová

2009

00:22,90

4.

Viktória Priščáková

2011

00:23,33

5.

Karin Šmondrková

2011

00:23,40

6.

Dorota Kobesová

2011

00:23,45

7.

Júlia Kissová

2011

00:24,19

8.

Dominika Lovašová

2009

00:24,95

9.

Ela Zemanková

2010

00:26,08

10.

Natália Šípošová

2013

00:26,96

11.

Lea Pomothyová

2011

00:27,20

12.

Miriam Moravská

2013

00:27,21

13.

Simona Svetíková

2012

00:28,21

14.

Miriam Wagnerová

2012

00:28,66

15.

Ema Hlôšková

2013

00:31,51

16.

Salome Skačanová

2013

00:33,97

17.

Diana Dupajová

2013

00:34,03

18.

Bibiana Kazlovová

2013

00:34,04

19.

Dorina Mihóková

2011

00:34,10

20.

Lívia Kobesová

2012

00:34,43

21.

Hanka Jančovič

2012

00:35,36

22.

Viktória Grigerová

2013

00:35,71

23.

Veronika Petrášová

2011

00:36,73

24.

Ema Vlhová

2012

00:37,21

25.

Ema Andrašová

2013

00:37,34

26.

Hana Kotrašová

2011

00:37,72

27.

Vanda Pilcová

2014

00:39,14

28.

Nikola Oklapeková

2014

00:40,15

29.

Mia Janegová

2011

00:40,33

30.

Adela Pódová

2013

00:40,37

31.

Katka Mesarová

2011

00:40,62

32.

Paulína Trenčanská

2013

00:43,87

33.

Tamara Kováčová

2013

00:44,12

34.

Karin Kočíová

2012

00:46,66

35.

Lucia Melišková

2011

00:51,81

36.

Tamara Tolnaiová

2010

01:17,08

25m VS Chlapci

Bez obmedenia veku

Meno a priezvisko

ročník nar.

zaplávaný čas

1.

Otto Császár

2010

00:21,29

2.

Marek Mikula

2010

00:25,27

3.

Patrik Birčak

2009

00:25,40

4.

LukᚠOklapek

2011

00:25,70

5.

Filip Forgáč

2008

00:28,12

6.

Urban Kiss

2011

00:28,39

7.

Filip Podhorský

2008

00:28,78

8.

Dominik Krnáč

2011

00:28,88

9.

Samuel Marko

2009

00:29,54

10.

Sebastian Marton

2010

00:30,19

11.

Simon Lovaš

2011

00:31,25

12.

Richard Lipták

2012

00:32,15

13.

Julian Jančiar

2012

00:33,51

14.

Timotej Trhan

2009

00:34,51

15.

Sandro Šimovič

2013

00:35,69

16.

Sebastian Páleník

2012

00:36,49

17.

Oliver Túri

2012

00:37,56

18.

Ján Csomor

2011

00:38,40

19.

Maxim Hrnčiar

2013

00:41,28

20.

Patrik Oapka

2013

00:44,16


 

100m VS Rodinná štafeta

Umiestnenie

Rodič

Diea

zaplávaný čas

1.

Dušan Fazekaš

Tadeáš

1:01,19

2.

Gabriel Suchý

Gabo

1:04,79

3.

Boba Gajdošová

Žaneta

1:09,22

4.

Lucia Pivarčiová

Nika

1:11,66

5.

Hana Laktišová

Jana Mácsaiová

1:11,84

6.

Slavo Jánoš

Karin

1:12,76

7.

Slavo Jánoš

Michal

1:12,87

8.

Štefan Haulík

Paulína

1:13,57

9.

Jan Rudolphi

Mia

1:13,65

10.

Andrej Moravský

Debora

1:14,78

11.

Milan Bátovský

Boris

1:15,40

12.

Daniel Cícer

Laura

1:16,31

13.

Marián Tomka

Sára

1:16,85

14.

TomᚠSteinnemann

Lucia Sofia

1:17,67

15.

Hana Laktišová

Simona

1:17,89

16.

Marián Tomka

Laura

1:20,60

17.

Peter Gajdoš

Barbora

1:22,97

18.

Milan Mikuška

Tomáš

1:26,32

19.

Štefan Porubský

Tatiana

1:29,02

20.

Dalibor Šípoš

Natália

1:32,93

21.

Milan Pilc

Mirka Valkovičová

1:32,97

22.

Juraj Lováš

Dominika

1:43,63

23.

Milan Pilc

Vanda

1:48,44

24.

Jozef Chabroň

Vraniak

2:07,56

25.

Jela Lovášová

Simon

2:08,50

26.

Jaroslava Andrašová

Emka

2:31,13

27.

Branislav Oapka

Patrik

2:43,91

28.

Jozef Chabroň

Júlia

3:05,03

50m VS Dievčatá

Bez obmedenia veku

Umiestnenie

Meno a priezvisko

ročník nar.

zaplávaný čas

1.

Nikol Pivarčiová

2005

00:30,03

2.

Jana Mácsaiová

2004

00:31,87

3.

Paulína Haulíková

2005

00:32,12

4.

Mia Sophie Rudolphi

2007

00:32,47

5.

Žaneta Gajdošová

2007

00:33,43

6.

Tatiana Porubská

2007

00:34,65

7.

Simona Laktišová

2007

00:35,01

8.

Laura Cícerová

2009

00:35,22

9.

Debora Moravská

2007

00:35,40

10.

Lucia Steinnemannová

2009

00:35,88

11.

Sára Tomková

2007

00:37,00

12.

Laura Tomková

2009

00:37,75

13.

Viktória Barniaková

2005

00:38,25

14.

Karin Mandáková

2009

00:39,93

15.

Zuzana Lehotkaiová

2009

00:47,29

16.

Tamara Slušná

2008

00:48,00

17.

Miroslava Valkovičová

2006

01:00,56

18.

Viktória Ďurčaová

2008

01:02,85


 

50m VS Chlapci

Bez obmedenia veku

Umiestnenie

Meno a priezvisko

ročník nar.

zaplávaný čas

1.

Gabriel Suchý

2004

00:30,03

2.

Boris Bátovský

2005

00:30,78

3.

Alex Mandák

2007

00:31,00

4.

Rastislav Lipták

2007

00:31,28

5.

Adam Baláž

2004

00:31,59

6.

Michal Jánoš

2006

00:38,07

7.

Patrik Ďuriš

2009

00:43,89

8.

TomᚠMikuška

2011

00:49,39

9.

TomᚠKolmačka

2009

00:49,72

10.

Hugo Kašiar

2010

00:52,43

11.

Matúš Sádovský

2006

00:52,69

12.

Alexander Bátovský

2008

00:55,12

13.

Šimon Sádovský

2008

01:19,22


Disciplína: 100m Sviečková štafeta bez obm. veku

Umiestnenie

Meno a priezvisko

zaplávaný čas

1.

Gabriel Suchý

Nikol Pivarčiová

Paulína Haulíková

Boris Bátovský

02:15,81

2.

Žaneta Gajdošová

Alex Mandák

TadeᚠFazekaš

Mia Sophie Rudolphi

02:19,37

3.

Jana Mácsaiová

Ema Havranová

Ivana Kuriačková

Michal Jánoš

02:22,44

4.

Lucia Steinnemannová

Laura Tomková

Karin Mandáková

Laura Cícerová

02:43,13

5.

Sára Tomková

TomᚠMikuška

Barbora Gajdošová

Hugo Kašiar

04:08,38

5.

Debora Moravská

Tatiana Porubská

Simona Laktišová

Viktória Titková

DSQ



VIANOČNÉ PLÁVANIE 2018



25m VS Dievčatá s pomôckami bez obmedzenia veku

Umiestnenie Meno a priezvisko ročník nar. zaplávaný čas
1. Karin Šmondrková 2011 00:40,63
2. Júlia Horniaková 2012 00:44,01
3. Ela Zemanková 2010 00:44,68
4. Hanka Kotrašová 2011 00:45,61
5. Bibiána Kazlovová 2013 00:47,39
6. Tamara Mészárosová 2013 00:48,43
7. Karina Kočiová 2012 00:48,62
8. Michaela Ošustová 2013 00:48,89
9. Terezka Švecová 2012 00:51,14
10. Saša Havriluková 2015 01:00,10
11. Lilien Žňavová 2013 01:00,36
12. Ema Andrašková 2013 01:04,81
13. Nikolka Oklapeková 2014 01:05,57
14. Ema Hlôšková 2013 01:07,25
15. Vanda Pilcová 2014 01:12,60
16. Tamara Tolnaiová 2010 01:14,10
17. Sabina Petrášová 2004 01:20,99
18. Kristína Cícerová 2014 01:25,16
19. Lana Budínska 2014 01:39,30

 

25m VS Chlapci s pomôckami bez obmedzenia veku

Umiestnenie Meno a priezvisko ročník nar. zaplávaný čas
1. LukᚠOklapek 2011 00:38,57
2. Andrej Stribula 2010 00:43,10
3. Maxim Hrnčiar 2013 00:46,19
4. Michal Palkovič 2013 00:48,50
5. Patrik Petrák 2013 00:50,80
6. Jakub Vereš 00:52,09
7. Dorik Aurel Vaňatka 2012 00:56,20
8. Richard Kostka 2013 00:58,00
9. Sandro Šimovič 2013 00:58,44
10. Patrik Oapka 2013 01:16,20
11. Michal Zemánek 2012 01:18,07
12. Tobias Mikulajs 2014 01:24,31
13. Matej Turčan 2013 01:40,70
14. Maxim Mihók 2014 01:56,50
15. Daniel Nemec 2014 02:11,92
16. Filip Hudec 2014 02:24,14
17. Matej Gajdoš 2015 02:29,30

 

25m VS Dievčatá bez obmedzenia veku

Umiestnenie Meno a priezvisko ročník nar. zaplávaný čas
1. Viktória Barniaková 2005 00:18,63
2. Simona Šebová 2007 00:20,51
3. Alexandra Grósová 2009 00:22,06
4. Barbora Gajdošová 2010 00:22,80
5. Eva Štímelová 2008 00:23,81
6. Doroza Kobesová 2011 00:23,95
7. Simona Marcineková 2011 00:25,19
8. Viktória Priščáková 2011 00:26,34
9. Tamara Bajnoková 2009 00:26,39
10. Sophia Skačanová 2010 00:27,54
11. Paulína Berkešová 2009 00:28,10
12. Ninka Ňurcová 2011 00:29,09
13. Júlia Kissová 2011 00:29,95
14. Martina Oklapeková 2009 00:31,06
15. Lenka Luptáková 00:31,95
16. Ester Gregrová 2010 00:32,06
17. Lea Pomothyová 2011 00:34,14
18. Melissa Adwanová 2010 00:34,75
19. Hanka Bezáková 00:36,43
20. Miriam Wágnerová 2012 00:37,15
21. Sifia Žňaveková 2009 00:37,36
22. Dorina Mihóková 2011 00:43,44
23. Michaela Hokošová 2008 00:46,31
24. Ema Vlhová 2012 00:48,96
25. Salomé Skačanová 2013 00:50,47
26. Lucka Laceková 2011 00:57,25
27. Veronika Petrášová 2011 01:03,03
28. Lívia Kobesová 2012 01:03,83
29. Terezka Drapčaová 2012 01:05,28
30. Zuzana Danišová 01:09,54

 

25m VS Chlapci bez obmedzenia veku

Umiestnenie Meno a priezvisko ročník nar. zaplávaný čas
1. TomᚠKolnačka 2009 00:20,11
2. Samuel Zalan 2008 00:23,00
3. TomᚠMikuška 2011 00:25,58
4. Samuel Šebo 2011 00:25,62
5. Milan Mráz 2009 00:27,08
6. Radko Beluš 2009 00:28,63
7. Hugo Kašiar 2010 00:32,29
8. Urbanko Kiš 2011 00:34,01
9. Filip Oklapek 2006 00:34,25
10. Matúš Ňurc 2009 00:37,91
11. Radovan Petrᚠ2010 00:40,00
12. Marko Fodor 2009 00:40,37
13. Sebastian Marton 2010 00:40,91
14. Dávid Chvojka 2010 00:41,80
15. Šimon Vlkovič 2012 00:41,82
16. Patrik Gulᚠ2011 00:42,67
17. Oliver Túri 2012 00:43,54
18. Niko Fodor 2011 00:46,72
19. Leonard Pavlovič 2008 01:00,13

 

100m VS Rodinná štafeta

Umiestnenie Rodič Diea zaplávaný čas
1. Dušan Fazekaš Tadeᚠ1:06,80
2. Milan Mandák Alex 1:09,17
3. Slavo Jánoš Karin 1:09,74
4. Lucia Pivarčiová Nika 1:13,10
5. Jan Rudolphi Mia 1:14,97
6. Štefan Havlík Paulínka 1:15,00
7. Andrej Moravský Deborka 1:15,96
8. Marián Tomka Sára 1:21,00
9. Mário Oslanec Maximilián 1:21,18
10. Slavo Jánoš Michal 1:21,29
11. Daniel Cícer Laura 1:21,32
12. Marián Tomka Laura 1:22,36
13. Hana Laktišová Simonka 1:22,81
14. Jana Miklóšová Karolínka 1:23,45
15. Štefan Porubský Tatiána 1:25,36
16. Milan Mandák Karin 1:25,98
17. TomᚠSteinnemann Lucia Sofia 1:33,18
18. Peter Pivarči Andrej Hričina 1:34,28
19. Boba Gajdošová Barbora 1:36,88
20. Adam Ďuriš Patrik 1:42,09
21. Štefan Holečka Dorotka 2:16,68

 

50m Dievčatá bez obmedzenia veku

Umiestnenie Meno a priezvisko ročník nar. zaplávaný čas
1. Nikol Pivarčiová 2005 00:31,42
2. Paulína Havlíková 2005 00:32,10
3. Mia Sophie Rudolphi 2007 00:35,95
4. Debora Moravská 2007 00:36,54
5. Tatiána Porubská 2007 00:36,61
6. Simona Laktišová 2007 00:37,09
7. Michaela Marcineková 2002 00:37,69
8. Karolína Miklóšová 2007 00:38,03
9. Sára Tomková 2007 00:38,23
10. Karin Jánošová 2002 00:38,30
11. Laura Cícerová 2009 00:39,45
12. Laura Tomková 2009 00:41,62
13. Karin Mandáková 2009 00:42,55
14. Lucia Steinnemannová 2009 00:43,34
15. Miroslava Valkovičová 2006 01:14,86

 

50m VS Chlapci bez obmedzenia veku

Umiestnenie Meno a priezvisko ročník nar. zaplávaný čas
1. TadeᚠFazekaš 1997 00:27,67
2. Matúš Verbovský 1998 00:28,59
3. Boris Bátovský 2005 00:32,01
4. Alex Mandák 2007 00:33,44
5. Adam Balហ2004 00:33,61
6. Marián Mjartan 2008 00:36,32
7. Filip Grék 2008 00:39,01
8. Riško Mikuška 2008 00:41,36
9. Maxim Hudec 2004 00:41,47
10. Maxim Oslanec 2007 00:45,20
11. Andrej Hričina 2010 00:45,30
12. Nikolas Beluš 2006 00:46,75
13. Patrik Ďiriš 2009 00:51,97
14. Oliver Grek 2009 00:53,09
15. Tim Kopernický 2010 01:05,10
16. Janko Blog 2009 01:05,70

 

100m Sviečková štafeta bez obm. veku

Umiestnenie Meno a priezvisko zaplávaný čas
1. Debora Moravská
TadeᚠFazekaš 02:05,07
Tatiána Porubská
Matúš Verbovský
2. Paulína Havlíková
Karin Jánošová 02:06,57
Nikol Pivarčiová
Boris Bátovský
3. Simona Laktišová
Michal Jánoš 02:25,83
Marián Mjartan
Alex Mandák
4. Karolína Miklóšová
Mia Sophie Rudolphi 02:34,0
Karin Madáková
Laura Cícerová
5. Sára Tomková
Laura Tomková 02:37,6
Lucia Steinnemannová
Pali Víglaš




VIANOČNÉ PLÁVANIE 2017

     Športový klub Atóm Levice so školou plávania Ariela zorganizoval dňa 22.12.2017 už 18 – ty ročník Vianočných plaveckých pretekov.
Zúčastnilo sa takmer 200 detí z Levíc, Zl.Moraviec, Vrábel, Šiah, Duduniec, Želiezoviec a okolia. Vekové kategórie detí boli po ročníkoch od troch rokov až po dospelých plavcov. Najmenší plávali s pomôckami 25 metrov. Každý účastník si odvesil z vianočného stromčeka vianočnú medailu. Podujatie podporil aj nitriansky MC Donald, ktorý sa postaral o pitný režim plavcov.
Najobžúbenejšou disciplínou sa stala rodinná štafeta, kde rodič a diea preplávali 100 metrov formou štafety. Víazstvo obhájila rodina Fazekašová /Tadeᚠa Dušan/. Záver patril tradičnej sviečkovej štafete.
V roku 2018 škola plávania Ariela oslávi výročie 20 rokov založenia. Teší nás vežký záujem detí a rodičov o plávanie, o to je väčšia snaha trénerov zdokonažova a zlepšova kvalitu a úroveň školy, taktiež deti motivova k pohybu a pripravova rôzne podujatia, na ktoré sa môžu deti teši.

     Mgr. Mária Kuriačková

Vianočné plavecké preteky konané dňa 22.12.2017 škola plávania Ariela

25m VS s plaveckou pomôckou

Dievčatá

1.Salome Skačanová

2013

0:52,34

2.Hanka Belániová

2012

0:54,03

3.Veronika Chvojková

2012

0:55,06

4.Miriam Moravská

2013

0:57,75

5.Hanka Kotrašová

2011

1:00,42

6.Lenka Kotelešová

2011

1:02,84

7.Miška Ošustová

2013

1:11,96

8.Zuzana Rumanková

2012

nedoplávala

1. 25 m VS s plaveckou pomôckou

Chlapci

1.Roman Koteleš

2008

0:33,30

2.Urban Kiš

2010

0:40,90

3.Šimon Vlkovič

2012

0:41,53

4.Dávid Chvojka

2010

0:48,94

5.Adam Krištof

2011

0:50,90

6.Julian Jančiar

2012

0:52,04

7.Šimon Lazar

2009

0:52,85

8.Martin Anguš

2007

0:52,18

9.Andrej Bezák

2009

1:05,37

10.Martin Palkovič

2010

1:05,42

11.Šimon Lapik

2012

1:05,53

12.LukᚠAlbert

2011

1:08,14

13.Matúš Balogh

2009

1:16,16

14.TomᚠAnguš

2010

1:19,36

15.Michal Kysela

2012

1:23,72

16.Oliver Túri

2012

1:29,22

17.Sebastian Páleník

2012

1:29,37

18.Maxim Hrnčiar

2013

1:31,06

2. 25 m VS Dievčatá

1.Viktória Barniaková

2005

0:18,65

2.Michaela Molnárová

2007

0:22,65

3.Laura Lakatošová

2005

0:23,35

4.Simona Šebová

2007

0:24,66

5.Dorotka Kobesová

2009

0:25,18

6. Zuzana Lehotkaiová

2011

0:25,50

7.Aliz Zoller

2006

0:25,92

8.Lenka Sebestýenová

2007

0:26,82

9.Petra Magyarová

2007

0:28,53

10.Mia Drangová

2009

0:28,72

11.Barbora Gajdošová

2010

0:28,76

12.Sophia Skačanová

2010

0:29,15

13.Tamara Slušná

2008

0:29,22

14.Ninka Vrablecová

2009

0:30,94

15.Simona Marcineková

2011

0:35,73

16.Alexandra Grósová

2009

0:37,08

17.Simona Nichtová

2008

0:37,70

18. Julia Kissová

2011

0:39,47

19.Melissa Adwanová

2010

0:39,79

20.Dorina Mihóková

2011

0:49,62

21.Lenka Kováčová

2012

1:15,22

22.Lara Kukura

2010

1:20,43

2. 25 m VS Chlapci

1.Oliver Grék

2009

0:23,47

2.TomᚠKolmačka

2009

0:24,86

3.LukᚠHorváth

2008

0:28,75

4.Šimon Gunár

2009

0:29,22

5.Patrik Ďuriš

2009

0:29,50

6.Miško Vlha

2011

0:30,69

7.Viliam Magyar

2011

0:31,84

8.Milan Mráz

2009

0:32,18

9. Tim Kopernický

2010

0:33,46

10. Matúš Laktiš

2009

0:33,55

11.Samuel Šebo

2011

0:34,12

12.TomᚠMikuška

2011

0:34,48

13.Matúš Ňurc

2009

0:36,34

14. Sebastian Marton

2010

0:49,44

3. 50 m VS Dievčatá

1.Viktoria Titková

2000

0:30,50

2.Lucia Libutková

2001

0:31,58

3.Paulína Havlíková

2005

0:32,03

4.Nikol Pivarčíkova

2005

0:32,45

5.Karin Jánošová

2002

0:36,53

6.Michaela Marcineková

2002

0:37,52

7.Žaneta Gajdošová

2007

0:38,00

8.Mia Rudolphi

2007

0:38,18

9.Laura Meszárošová

2004

0:39,17

10. Tatiana Porubská

2007

0:39,27

11. Debora Moravská

2007

0:39,50

12. Karolína Miklóšová

2007

0:39,91

13.Sára Tomková

2007

0:39,97

14.Laura Gál

2006

0:43,15

15.Simona Laktišová

2007

0:43,18

16.Laura Cícerová

2009

0:44,29

17.Karin Mandáková

2009

0:45,37

18.Andrea Korpášová

2006

0:45,68

19.Alexandra Pásztorová

2005

0:46,37

20. Vendy Kucháková

1982

0:46,54

21.Lucia Földesiová

2007

0:48,51

22.Kristína Bednárová

2010

0:49,25

23.Martina Gáfriková

2006

0:57,44

24.Karin Vidová

2007

1:15,62

3. 50 m VS Chlapci

1.Jakub Mokrý

1997

0:26,15

2.TadeᚠFazekaš

1996

0:27,70

3.Povol Víglaš

1997

0:27,78

4.Matúš Verbovsk

1998

0:27,87

5.Boris Bátovský

2005

0:33,34

6.Adam Baláž

2004

0:33,72

7.Erik Klimant

2003

0:34,53

8.Alex Mandák

2007

0:35,02

9.Marian Mjartan

2008

0:37,62

10.Rastislav Lipták

2007

0:38,20

11.Milan Pilc

1983

0:40,75

12.Samuel Drang

2006

0:42,93

13.Richard Mikuška

2008

0:45,13

14.Michal Jánoš

2006

0:46,87

15.Maxi-Filip Oslanec

2007

0:50,10

16.Matin Trubíni

2004

0:51,74

17.Filip Grek

2008

0:54,09

18.Matúš Vojtek

2008

0:59,69

19.Samuel Zalán

2007

1:00,37

20.Andrej Hričina

2010

1:02,73

Rodinná štafeta

A.Cícer, D. Cícer

01:06,6

Fazekašovci T, D

01:04

Jánošovci K,S

01:11,0

Kobesovci D, J

01:50,1

Lehotkaivoá Z,E

01:48,5

Gáfriková, Macák

01:48,2

Pilcovci

01:46,3

Adwanová, Hagara

01:42,5

Jánošovci M,M

01:34

Laktišová S,H

01:29,2

Oslanec M,M

01:28,88

Rudolphi M,J

01:27,2

Cícerovci L, D

01:26,6

Moravský D,Ap

01:22,2

Suchý G,G

01:15,1

Albertovci L,P

02:35,3

Sviečková štafeta

Mandák,Mjartan,Fazekaš,Trub.

 

03:05,1

Cícer,Titková,Havlíková,Pivar.

 

02:25,4

Porubská,Moravská,Lak.,Mikl.

 

02:56,2

Jánoš,Rudolphi,Mand.,Gajdo.

 

02:58,0
















Škola plávania ARIELA - Nové kurzy 12. septembra 2022
© 2009-2022, Škola plávania Ariela